שיפוץ נגרות

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין עבודת שיפוץ נגרות – יש כמה דברים שכדאי לכם לדעת. בין אם מדובר בכוננית חדשה ובין אם מדובר בריהוט למטבח או לחדר האמבטיה, חשוב לוודא שאתם מקבלים רהיט איכותי, עמיד ובטיחותי שתואם את הצרכים והציפיות שלכם. היתרון הגדול בפנייה אל נגר הוא האפשרות לקבל בדיוק מה שאתם רוצים וצריכים – אין סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר.


באלו חומרי גלם משתמש הנגר?

איכות של רהיט נקבעת על פי חומר הגלם העיקרי. אל תסתפקו בהתחייבות לשימוש בעץ מלא או בחומרים איכותיים, בקשו לקבל מפרט מלא של כל חומרי הגלם עם דגש על סוג העץ וחלקו היחסי של כל חומר גלם ברהיט. ההבדל בין רהיטים עשויים עץ מלא לבין רהיטים עשויים לוחות עץ סנדוויץ' משמעותי. הקפידו לסכם מראש בכתב בכל עבודת פרויקט נגרות את סוג העץ, הצביעה והפרזול.


שיפוץ נגרות ללא שימוש בחומרים רעילים

כיום, רוב הנגריות משתמשות בצבעים ידידותיים לסביבה, אך בכל זאת חשוב לוודא שלא נעשה כל שימוש בצבעים רעילים או חומרים מסוכנים. כאשר מדובר בריהוט שמיועד לחדרי ילדים עליכם לוודא שלא נעשה כל שימוש בחומרים שאינם בריאים לנשימה. בקשו מהנגר לפרט את סוגי הצבעים וציינו מראש שאנכם מעוניינים בצבעים רעילים או בחומרים מסוכנים.


רמת הפרזול ברהיט

הידיות או הצירים של הארון אמנם קטנים אך יש להם השפעה רבה על השימוש העתידי שלכם ברהיט. כאשר הידית אינה נוחה והצירים אינם חזקים, הפתיחה והסגירה של הארון תהיה מסורבלת. חשוב לבחור נכון בפרזול שתואם את סוג העץ, הרהיט והמשקל. רמת הפרזול היא זו שקובעת את היכולת של המגירות לשאת משקל רב. בהזמנת רהיט אצל נגר או כל עבודת שיפוץ נגרות אחרת, נרצה לברר את השם של חברת הפרזול ואת הדגם.


מעורבות שלכם בפרויקט כולו החל משלב התכנון ועד לבחירת הפרזול חיונית לקבלת רהיט איכותי שמתאים לכם כמו כפפה ליד. אל תשכחו לוודא שהצעת המחיר כוללת גם הובלה והתקנה של הרהיט אצלכם בית. רגע לפני שאתם סוגרים עסקה חשוב לוודא שניתנת אחריות מלאה לכל עבודת שיפוץ נגרות.

טואול - בניית אתרים