דלפקים למטבח ביתי מעוצב

המילה האחרונה בענף המטבחים שייכת לדלפקים מעוצבים. לאחר מספר שנים בהם האי למטבח זכה לפופולריות רבה, כיום, רבים מתחרטים על ההתקנה של האי הגדול במרכז המטבח ומעדיפים דלפקים שמוכיחים את עצמם כשימושיים לא פחות והרבה יותר נוחים. תוספת של דלפקים למטבח הופכת אותו לנוח יותר, מזמין ויעיל. הדלפק משמש משטח עבודה נוסף בהתאם לצורך, פינת אוכל משפחתית קטנה ופינת ישיבה לשיחות משפחתיות ובילוי משותף.


רובנו מכירים את הדלפקים מהסדרות האמריקאיות בהן סצנות רבות מצולמות במטבח ליד הדלפק. כיום, דלפקים הם גם חלק בלתי נפרד מהמטבח הישראלי. אנחנו פוגשים דלפקים במטבחים רבים ומקבלים בכל יום הזמנות נוספות. אם גם אתם חולמים על מטבח מעוצב עם דלפק – כדאי שתדעו שאפשר להוסיף דלפק כמעט לכל מטבח. התוספת אינה מחייבת אתכם בהחלפת המטבח כולו.


מה כולל הדלפק המודרני?

בעבר, דלפקים כללו רק פלטה שטוחה ששימשה משטח אכילה או עבודה. כיום, דלפקים מודרניים כוללים מדפי אחסון, אופציות של תאורה ופונקציות נוספות. בהתאם לתנאים בשטח אפשר יהיה לעצב דלפק מתקפל או נשלף.


מה ההבדל בין דלפק לבין אי למטבח?

מבנה של אי למטבח מוצב במרכז המטבח בעודו מנותק מהשיש ומקירות. האי הוא יחיד עצמאית שאינה מחוברת לקיר או לחלק אחר במטבח. לעומת זאת, הדלפק מתחבר אל הקיר במטבח או אל השיש. תחליטו האם לבחור בעבור המטבח שלכם דלפק או אי בהתאם לתנאים בשטח. לרוב, בעבור מטבחים קטנים, דלפק במבנה מאורך יהיה בחירה נכונה יותר.


יתרונות של דלפק למטבח

התקנת דלפק מוסיפה את המטבח שלכם פינת אוכל קטנה שמשמשת לשתייה, אירוח, אכילה, עבודה. הדלפק שימושי בעבור אלו שזקוקים למשטח עבודה נוסף במטבח או בבית. בהתאם לגובה של הדלפק תרכשו כסאות רגילים או כסאות בר גבוהים. תוספת של דלפק משמשת גם כמחיצה שמפרידה בין הסלון לבין המטבח. אם הסלון והמטבח אצלכם בבית נמצאים באותו החלל, הדלפק מצליח לייצור תחושה של הפרדה. יתרון משמעותי נוסף הוא העלות הנמוכה בהשוואה למחירים של אי למטבח או עלות של החלפת המטבח כולו.

טואול - בניית אתרים