חדרי אמבטיה

רוצים להתחדש בחדר אמבטיה מעוצב? הגיע הזמן שתכירו בחשיבות של עיצוב חדר האמבטיה ותשקיעו בו בהתאם. חדרי אמבטיה מעוצבים מאפשרים לכם לפתוח את היום ברגל ימין ולסיים אותו נינוחים ורגועים. על חדר האמבטיה שלכם להיות נוח, בטיחותי, מעוצב, מרווח ומואר. אם אתם מתכננים שיפוץ של חדר האמבטיה ואנכם יודעים איך כדאי להתחיל – צרו קשר עם נגר מנוסה ותקבלו מידע רב, עצות שימושיות והכוונה.


ליווי מקצועי לחידוש חדרי אמבטיה

הלחות שמאפיינת את חדרי הרחצה דורשת בחירה נבונה בחומרי גלם איכותיים ועמידים. לא כל סוגי האריחים והרהיטים שמתאימים לשימוש בסלון ובחדרי השינה מתאימים גם לחדר האמבטיה. על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות כדאי ללוות את התהליך עם איש מקצוע בעל ניסיון. הנגר בוחן את הנתונים הקיימים, מקשיב לבקשות שלכם, מבין את הצרכים ובונה בהתאם תכנית עבודה. התכנית תיתן מענה מדויק לכל הבקשות שלכם תוך ניצול מקסימלי של השטח הקיים. הנגר מלווה את עבודת השיפוץ מתחילתה ועד סופה.


דגשים חשובים לעיצוב חדרי אמבטיה

כל עיצוב של חדרי אמבטיה או כל חדר אחר בבית יתחיל במדידה מדויקת של גודל החדר. כאשר מדובר בחדרי רחצה חשוב למדוד גם את המרחקים בין הכלים הסניטריים ולאתר את נקודות היציאה של הביוב, המים והחשמל. אל תשכחו לוודא מעבר נוח בחדר הרחצה ולהשאיר מרחב תנועה. שימו לב למיקום של דלתות וחלונות ועצבו את החדר בהתאם.


הבסיס לחדר אמבטיה מעוצב ונוח הוא בראש ובראשונה תשתית תקינה. אם התשתית בחדר הרחצה שלכם ישנה או רקובה – לפני שאתם משקיעים בעיצוב, עליכם לשפץ או להחליף את התשתיות במלואן. נצלו את שיפוץ התשתיות להחלפת אריחים שבורים, אמבטיה ישנה או אסלה לא נוחה. 


חדר אמבטיה בעיצוב מודרני

הבחירה של רוב הישראלים היום היא חדר רחצה בעיצוב מודרני שמאופיין בקווים אלגנטיים ונקיים. הגוון הבולט בחדר הרחצה יהיה לרוב לבן או אפור. בכדי לשמור על המראה הנקי והסולידי נימנע מתוספת של פרטים מיותרים. החדר יראה יוקרתי ומעוצב למרות היותו פשוט בזכות כלים סניטריים מודרניים, כיור מעוצב, גופי תאורה וריהוט איכותי.

מה מיוחד בחדרי אמבטיה בנגריית ירושלים ?


עשית ארונות בחדר האמבטיה הוא שונה משאר החדרים בכל מה שקשור לאיכות העץ בגלל המים והלחות לדוגמה לא טוב להשתמש בעץ סיבית כי הוא עץ מתנפח. לחות באמבטיה תגרום לעץ להתנפח מה עוד שתכנון חדר האמבטיה דורש ידע והבנה לצרכי הלקוח ולכן הניסיון הגדול של נגריה בירושלים הוא קריטי. לנגרית ירושלים יש מספר רב של שנים והרבה ידע איך לנצל נכון כל פינה באמבטיה כך שזה יהיה נוח נעים ומעוצב ברמה גבוהה.
logo בניית אתרים