שיפוץ ארונות מטבח

הארונות ממלאים תפקיד חשוב בעיצוב של המטבח ונוחות השימוש. כאשר הארונות מוצבים בגובה הנכון, גדולים מספיק ומחולקים נכון, יהיה לכם קל יותר לשמור על מטבח מסודר ונקי.  שיפוץ ארונות מטבח עולה על הפרק כאשר נרצה לחדש את העיצוב של המטבח מבלי להחליף את כולו. פנייה אל נגר תאפשר לכם לחדש את הארונות הקיימים ולהוסיף עוד כמה אלמנטים לקבלת מטבח מודרני, מעוצב ונוח יותר. אם המטבח שלכם תקין, אין סיבה שתחליפו אותו במלואו כאשר אפשר לשפץ.


מתי כדאי לשפץ מטבח?

שיפוץ ארונות מטבח אפשרי כאשר ישנו בסיס חזק ועמיד. אם התקנתם במטבח ארונות עשויים עץ מלא איכותי, שיפוץ עדיף על החלפת הארונות במלואם. חשוב לזכור שהחלפת ארונות מטבח כרוכה בשיפוץ מסיבי שמגביל את השימוש במטבח במשך שבוע שלם. הליך של שיפוץ ארונות מטבח יהיה מהיר יותר, פחות מסורבל, זול יותר ויעיל לא פחות.


החלפת דלתות הארונות

פרויקטים של שיפוץ ארונות מטבח מתמקדים לרוב בהחלפה של הדלתות. אם הבסיס של הארונות יציב, ניתן יהיה לחדש את העיצוב בקלות עם דלתות חדשות ומעוצבות. יחד עם החלפת הדלתות נמליץ גם על תוספת של אי למטבח או דלפק. בהתאם לצורך אפשר יהיה לשנות את החלוקה הפנימית של הארונות ולהוסיף מדפים. אופציה נוספת לחידוש של ארונות מטבח קיימים היא רק צביעה של הדלתות.


איך כדאי לשפץ את המטבח שלי?

כמעט כל מטבח קיים אפשר יהיה לשפץ או לשפר. על מנת להתחיל את התהליך, כל שעליכם לעשות זה לייצור קשר עם נגר שמתמחה בתחום. הנגר יבחן את המצב של המטבח הקיים וימליץ בהתאם על החלפת דלתות, צביעת דלתות, תוספת של פתרונות אחסון, חיזוק של התשתית הקיימת. הסבירו אתם לנגר מה הייתם רוצים לשנות במטבח הקיים ותקבלו בהתאם הסברים מפורטים אודות אפשרויות הפעולה.


המטבח הקיים שלכם יכול להיראות כמו מטבח חדש מקטלוג מבלי להוציא עשרות אלפי שקלים וללא צורך בשיפוץ מסיבי. אל תתפשרו על פחות ממטבח מעוצב שמעורר בכם חשק לבשל, לסעוד יחד כמשפחה וליהנות מאוכל ביתי טרי וטעים.

 

 

 

טואול - בניית אתרים