מטבחים

המטבח הוא הלב של הבית ועלינו לעצב, לאבזר ולהשקיע בו בהתאם. בבתים עם מטבחים מטופחים המשפחה כולה מבלה יותר זמן איכות יחד בארוחות משותפות ובישול. אם תצליחו לעצב נכון מטבח נוח שיהיה מזמין וקל לניקוי, אתם תבשלו הרבה יותר ותחסכו כך את הכספים שמתבזבזים ברכישת אוכל מוכן. כל בני המשפחה ייהנו מהאפשרות לבשל לעצמם ארוחות קלות ואתם ההורים לא תחששו לאפשר זאת משיקולי לכלוך, בלגן ובטיחות. עיצוב נכון של מטבחים הוא כזה שתואם את הצרכים והציפיות של כל בני הבית. בבתים עם ילדים חשוב לבחור נכון במטבח שיאפשר לילדים לקחת חלק פעיל בבישול ולפתח כך כישורי חיים חיוניים ותחושת מסוגלות עצמית.

 

 

לעצב את לב הבית | טיפים לעיצוב המטבח


2018 November 27 | 0 תגובות

המטבח, הלב של הבית, החלל המרכזי והחשוב מכולם, המקום בו רוב התרחשות היומיומית קורית, החלל שמכתיב את הקו העיצובי של הבית כולו ואנחנו יכולים להמשיך עוד שעות בלפאר ולהדגיש את החשיבות של המטבח בבית אבל אנחנו בטוחים שכבר הבנתם את הרעיון.

המטבח, שכבר מזמן הפך מחלל פונקציונלי לחוויה בפני עצמה הוא הגורם המרכזי בבית המשפיע על חיינו ולכן תכנון ועיצוב נכון של מטבח יכול להשפיע רבות על תכנון ועיצוב הבית כולו, לכן אנחנו ממליצים להעניק למטבח תשומת לב רבה ולהפוך אותו לחלל מעוצב ומתוכנן בצורה נכונה שמתאימה לצרכים שלכם.

איך עושים את זה נכון? ביקשנו ממספר מעצבים מלאי כישון לשתף אותנו בטיפים המנצחים שלהם.

 

טיפ לעיצוב המטבח של המעצבת מיטל פרידמן


חלוקה נכונה

עוד בשלב התכנון (במידת האפשרות) חישבו על חלוקה נכונה של החלל לאזורי עבודה מאורגנים ומסודרים. ארגון יעיל והגיוני של מוצרי המטבח יקלו על העבודה בו, שליפה קלה ומהירה של מוצרים ממקומות האחסון שלהם יתרמו על שמירת הסדר בחלל. כשמעצבים את המטבח חשוב להשאיר מעברים של לפחות מטר לחופש התנועה (למשל בין הארונות לאי) נסו ליצור כמה שיותר מקומות אחסון.

טואול - בניית אתרים