יתרונות של אי במטבח

המטבח הוא אחד החדרים השימושיים ביותר בבית. אנחנו פותחים את היום במטבח בהכנת קפה ומסיימים אותו בארוחת ערב או חטיף של לילה. ההשקעה שלכם היום בעיצוב נכון של המטבח תבוא לידי ביטוי בשימוש נוח, ניקוי קל ושמירה על מטבח נקי. על מנת להפוך את המטבח שלכם לנוח ויעיל, עליכם להוסיף כמה שיותר משטחי עבודה ומקומות אחסון. כדאי למצוא את הדרך לנצל נכון את השטח כולו ולשלב במטבח פתרונות אחסון מודרניים.


תוספת של אי במטבח מעניקה לכם באופן מידי משטח עבודה גדול נוסף, מקומות אחסון ואופציה של דלפק ישיבה. האי במטבח מנצל נכון את השטח הקיים והופך את המטח כולו לפונקציונלי יותר. כך למשל, אם תחליפו את פינת הישיבה במטבח באי למטבח, תחליפו למעשה שולחן פשוט בעמדת אי מעוצבת שמשמשת גם פינת עבודה נוחה, גם שטח אחסון וגם דלפק ישיבה.


אי במטבח מול דלפק

תוספת של אי במטבח או תוספת של דלפק תהפוך את המטבח שלכם ליוקרתי ומעוצב. אלו הם אלמנטים שמסמלים יוקרה ונחשבים למילה האחרונה בענף המטבחים. אם אתם מעצבים מחדש את המטבח ומבקשים מראה מודרני וטרנדי – כדאי לכם לשלב במטבח את אחד מהשניים עם דגש על אי במטבח.


מתי כדאי לבחור אי למטבח?

בעבור אלו שלא מכירים מקרוב את היתרונות של האי במטבח נסביר שהאי הוא יחידה עצמאית נפרדת שאינה צמודה לארונות של המטבח או למשטח השיש. לרוב, האי הוא תוספת מאוחרת שמזמינים לפי מידות מדויקות בנגרייה. לפי בחירה שלכם אפשר לשלב בעמדת האי משטח עבודה, כיריים, כיור, מדפים, מקומות ישיבה. האי מסוגל למעשה להעניק לכם שטח נוסף במטבח אותו תנצלו נכון בהתאם לצרכים שלכם. האי מסוגל למלא כמעט כל תפקיד במטבח.


מתי כדאי לבחור דלפק?

הדלפק הוא מבנה ארוך וצר שמשמש משטח עבודה נוסף או פינת אוכל קטנה. הבחירה בדלפק אידאלית בעבור מטבחים בעלי שטח קטן. הדלפק מצליח להחליף את פינת האוכל ולחסוך כך מקום בבתים קטנים. בהשוואה למבנים של אי הדלפק פחות מעוצב, מרשים ושימושי. האי הוא תחנת עבודה נפרדת בעוד הדלפק לרוב מחובר אל הקיר או אל משטח השיש.

 

 

logo בניית אתרים