עשיית ארונות מטבח

גם היום כאשר אופשר להזמין מטבח קומפלט בחברות שמתמחות בעיצוב מטבחים, נגרות קלאסית היא זו שמצליחה לספק את המענה המדויק והנכון ביותר. עשיית ארונות מטבח אצל נגר מאפשרת  לכם לבחור בגודל של הארונות, במידות, בסגנון העיצוב וכן הלאה. הזמנת ארונות אצל נגר אידאלית בעבור מטבחים קטנים שדורשים התאמה אישית. אם תמיד חלמתם על מטבח מיוחד ואנכם מצליחים לקבל מענה ברשתות המטבחים הגדולות – צרו קשר ותיהנו ממטבח כפרי או מודרני עשוי עץ מלא איכותי בשיטות עבודה ידניות.


עשיית ארונות מטבח אצל נגר מבטיחה לכם 100% התאמה, שיטות עבודה ידניות, שימוש בחומרי גלם איכותיים, ליווי אישי והקפדה על איכות המוצר. מטבחים בהזמנה אישית אצל נגר מחזיקים מעמד לעשרות שנים. ההשקעה שלכם היום בעיצוב המטבח היא השקעה לטווח הארוך. כאשר העבודה איכותית וחומרי הגלם מובחרים, אתם תיהנו מהתוצאה ולא תעלו על דעתכם להחליף מטבח גם בעוד 10 שנים. 

מתי כדאי להזמין מטבח אצל נגר?


בבואנו לרכוש מטבח מול חברת מטבחים יהיה עלינו לבחור דגם מתוך קטלוג. נציג מכירות חסר סבלנות יציג בפנינו את הקטלוג וימליץ על המטבח שמעניק לו את העמלה הגבוהה ביותר. סוכני המכירות של חברות המטבחים אינם אנשי מקצוע ולרוב, אינם שמים את האינטרסים שלכם בראש סדר העדיפויות.


עשיית ארונות מטבח אצל נגר מתבצעת באווירה רגועה, נעימה ומשפחתית. אתם מגיעים לפגישה עם הנגר בה תתבקשו לספר מה אתם מחפשים ומהו המטבח המושלם בעבורכם. הנגר בוחן את המידות של המטבח, את הצרכים והציפיות שלכם, את התקציב ואת סגנון העיצוב המועדף. בהתאם לכל הנתונים תקבלו סקיצה של מטבח, הצעת מחיר ולוח זמנים. עשיית ארונות מטבח בהתאמה אישית היא הדרך היחידה בה תקבלו מענה מדויק. אתם בוחרים את הגודל של הארונות, החלוקה הפנימית והמיקום.היתרון של עבודה עם חברות מטבחים הוא האפשרות להתרשם מראש מהמראה של המטבח בקטלוג. חברות המטבחים הגדולות מציעות מגוון רחב של חומרי גלם וסגנונות עיצוב. החיסרון הוא מידות אחידות וחומרי גלם קבועים מראש. במעט המקרים בהם תוכלו לבצע שינויים הדבר עלול לבוא לידי ביטוי בעיכובים באספקת המטבח ובמחיר גבוה. 

logo בניית אתרים