עשיית חדרי ילדים – חדרים שילדים והורים אוהבים

כהורים נרצה להעניק לילדנו את הטוב ביותר. על חדר הילדים להיות נעים, רגוע, בטיחותי ובו זמנית גם מזמין ומעניין. בבואנו לתכנן עשיית חדרי ילדים נרצה לענות על הצרכים של הילד, להבטיח שימוש ארוך טווח ברהיטים ולעמוד בתקציב של ההורים. עם תכנון נכון הרהיטים שאתם רוכשים היום בעבור חדר הילדים ישמשו אתכם במשך 10 שנים ויותר. לתכנון נכון של חדר הילדים חשיבות רבה לשנים הבאות. אנו מזמינים אתכם לייצור קשר ולהתייעץ עם צוות מקצועי שמכיר היטב את התחום ויודע להמליץ לכם על רהיטים אופנתיים, נוחים, בטיחותיים וגם רחיצים.


חדר הילדים הוא החדר בו הילדים ישנים, משחקים, מארחים, מציירים, לומדים ולעתים גם צופים בטלוויזיה. על מנת להבטיח לילדים ולהורים חדר ילדים נוח עלינו לשלב בו פתרונות אחסון לצעצועים, מיטה נוחה, ארון לבגדים ושולחן כתיבה. לפני שמתחילים בעיצוב כדאי להרכיב רשימה של צרכים וציפיות בהתאם לאופי של הילד, העדפות, פעילויות, תחביבים. כך למשל, כדאי לקבוע כבר עכשיו האם חדר הילדים ישמש גם חדר משחקים, חדר צפייה בטלוויזיה, חדר שמיועד לכמה ילדים וכן הלאה. הקפידו להעביר אל היועצים מידע מדויק ככל האפשר ונצליח לתכנן בעבורכם חדר ילדים מושלם.


היכן כדאי למקם כל רהיט?

עשיית חדרי ילדים מתחילה במדידה של השטח הקיים ותכנון המיקום בו יוצבו הרהיטים. נרצה לנצל נכון את השטח הקיים ולבחור ברהיטים שימושיים ונוחים שתואמים את גילאי הילדים. פרויקט עשיית חדרי ילדים הוא הזדמנות להעניק לילדים חדר משלהם בו ייהנו לבלות יחד ולבד. שולחן כתיבה כדאי לשלב בחדר הילדים החל מגיל 5. השולחן חיוני להתפתחות של הרגלי למידה והכנת שיעורי בית. נרצה להציב את השולחן במיקום מואר ומאוורר.


המיטה היא הרהיט המרכזי בכל חדר שינה. ההמלצה היא על מיטה שמתאימה לטווח גילאים רחב ככל האפשר. רוב הילדים נהנים להזמין חברים גם ללינה כך שכדאי לתכנן מראש חדרי ילדים שמאפשרים זאת (מיטת חבר, מיטת אורח, מיטת קומות). נשלים את עיצוב החדר עם ארון בגדים בצבעים שהילדים אוהבים. עשיית חדרי ילדים היא הזדמנות להפוך את האווירה בבית לנעימה, מזמינה, משפחתית, חמה ואוהבת. תעצבו לעצמכם ולילדים חדר שתיהנו לבלות בו יחד זמן איכות משותף.

 

טואול - בניית אתרים